Мережа ательє Рукодільниця

Наша команда цінує кожного клієнта та готові йти на зустріч порозумінню та відкритості. Ті роботи, які не здійсненні з різних причин обговорюються на місці і не виливаються в конфлікти та додаткові витрати часу. Це зовсім не означає, що ми не готові до різних копітких робіт, маючи широкий досвід на плечах можемо виконати весь спектр послуг, що надаються.
Пошиття та ремонт одягу

Пошиття та ремонт одягу

з різних тканин, великий ремонт, дрібний ремонт, художня штопка.
Для особливо цінних речей є заміна окремих деталей виробу на заново виготовлені
Ремонт верхнього одягу

Ремонт верхнього одягу

Найбільшим спектром робіт виконуваних нами виконується в сегменті верхнього сезонного та демісезонного одягу.
Ми не будемо сильно загострювати вашу увагу на весь спектр робіт, що виконуються нашими фахівцями, просто скажемо, що зі 100% робіт які можна виконати по ремонту або перешиву, або заміні елемента ми зможемо це зробити в 99,9%.
Хутряні вироби

Хутряні вироби

Якщо на вашому хутряному виробі протерлися борти, узлісся на рукавах, низ виробу, воріт із цією проблемою ми зможемо вам допомогти. Можемо усунути дефекти, що проявилися в період носіння, на зазначених елементах хутряного виробу. Є унікальна можливість збільшити у розмірі хутряний виріб.
Ремонт шкіряних виробів

Ремонт шкіряних виробів

У наших майстернях ми зможемо допомогти вам у питаннях пов'язаних з різними проблемами у виробах зі шкіри та шкіргалантерейних замінників. Нашими майстрами виконується така унікальна операція як збільшення розміру вашого улюбленого виробу зі шкіри чи шкірозамінника. Ця операція входить у розряд дуже складних операцій.
Ремонт дорожніх валіз

Ремонт дорожніх валіз

Ремонт дорожніх валіз, заміна фурнітури, що вийшла з ладу - заміна механічної ручки, ремонт і зміцнення корпусу та інші роботи цілком здійсненні для наших майстрів.
Ремонт шкіргалантереї

Ремонт шкіргалантереї

В наших силах зробити широкий спектр ремонтних послуг на шкір-галантерейних виробах від заміни фурнітури, що вийшла з ладу, до нескладної зміни фасону. При пошитті виробів зі шкіргалантереї використовується дороге обладнання вузькоспеціалізованого призначення, тому при ремонті можливі випадки відмови в ремонті пов'язаного з відсутністю в наших майстернях.
Ремонт трикотажних виробів

Ремонт трикотажних виробів

Ми виконаємо такий унікальний вид роботи як відновлення трикотажного полотна. До поняття відновлення трикотажного полотна – ставитися стрілка чи розпуск в'язки на горловині чи манжеті чи іншому місці. Складні роботи із заміни елемента модельного перешиву чи іншого складного ремонту оцінюються дома майстром.
Ремонт парасольок

Ремонт парасольок

Ремонт парасольки в мережі Рукоділка позбавить Вас від курйозів, коли парасолька не розкрилася і змусила Вас мокнути під дощем. Майстри нашого ательє відремонтують парасольки будь-якої складності і все це – з вигодою для Вас, більше не мокнути.
Хімчистка

Хімчистка

Роботи виконуються з усіх технологічних норм. Фахівці з шкіри та дублянок зможуть з легкістю відновити або оновити зовнішній вигляд вашої шкіряної речі. В умовах хімчистки можна почистити будь-який хутряний виріб.
Фарбування

Фарбування

Ми надаємо фарбування більшості видів матеріалів таких як шкіра, дублянки, просочення, трикотаж, джинсів. В наших силах оновити колір ваших речей, що втратили його в процесі носіння.

Ремонт взуття

Ремонт взуття

Ми зможемо допомогти вам у таких нестандартних операціях із взуттям як чищення та фарбування, відновлення кольору вашого взуття, хімчистка та загортання бічних порізів.
Виготовлення ключів

Виготовлення ключів

У мережі ательє "Рукоділка" виключно на Позняках у Будинку Побуту №72 Ви можете скористатися послугою з виготовлення ключів, таких як:
виготовлення ригельних ключів (рейкових ключів)
англійських, фінських, перфорованих ключів, ключів по замку
Майстер нашого ательє виконує свою роботу якісно.

Печать
Печать
Печать

О нас

Всвоей работе мы стараемся достичь полной невидимости следов ремонта, а в случае подгонки по фигуре – идеальной посадки.

Ответственность-это наш принцип в работе, подход и мотивация 

© 2017 Мережа ательє Рукодільниця.

Search